FOTO/ Surprizon me “look-un” e ri, Kiara Tito bëhet brune

81

Moderatorja e njohur Kiara Tito është bërë brune.

Ndryshim në ‘look’, ajo e ka treguar me anë të nje fotoje në Instagram, në të cilën shfaqet shumë sensuale.

Të shumtë ishin ndjekësit që e komentun dhe të gjithë kishin komplimente për Kiarën. Me këtë pamje moderatoja rikujtoi dhe njëherë pamjen e saj në fillimet e karrierës në televizion.

Pavarësisht,ndryshimeve të vazhdueshme në pamje, moderatorja mbetet po aq e bukur.