“Dashuria e jetës sime”, pas 5 vitesh bashkë Young Zerka flet për lidhjen me Ronelën

289
Sigal

Young Zerka dhe Ronela Hajati, janë një nga çiftet më të përfolura të momentit, dhe më tepër edhe prej faktit që të gjithë e dimë që janë prej vitesh bashkë, por asnjëhere nuk kanë dhënë detaje.

Së fundmi, në emisionin “Glamour Zone”, Zerka foli për Ronelën, madje duke e quajtur ‘dashuria e jetës së tij’.

I pyetur nga moderatorja, nëse e ka gjetur dashurinë e jetës, Zerka u përgjigj: “Besoj se po”.

Përmendim se çifti thuhet se janë në një lidhje prej pesë vitesh.