Kate Upton tregon pse është zgjedhur femra më seksi në botë

348

Kate Upton u shpall femra më seksi në botë nga Maxim’s Hot 100. Dhe supermodelja tregoi pse e meriton plotësisht këtë titull.

Bukuroshja seksi ka pozuar për Maxim duke treguar format e saj bombastike.

26-vjeçarja tepër provokuese pozoi në një peisazh të shkretë.

Me bukurinë e Marilyn Monroe dhe asetet e saj të bollshme, Upton dukej mahnitëse.