Djali i David Beckham ka një të dashur të re, e cila ngjan me Viktorian

182

Brooklyn Beckham ka një të dashur modele të re mahnitëse – e cila ka një ngjashmëri të frikshme me nënën e tij Victoria Beckham.

Ylli i Instagramit, Brooklyn, 20 vjeç, është duke takuar 27-vjeçaren, Phoebe Torrance, vajzën e ish-heroit të golfit Ryder Cup.

ÇIfti kanë shijuar një sërë takimesh, dhe janë fotografuar në krahët e njëri-tjetrit në dhomën VIP në klubin në Londër Ëellington muajin e kaluar.