Brad Pitt dhe Angelina Jolie gjejnë paqe. Shpresa për pajtim pas divorcit

191

Angelina Jolie dhe Brad Pitt po qetësohen pas divorcit të bujshëm dhe gjërat kanë kaluar në një tjetër nivel. Sipas burimeve për “The Sun” aktorja e njohur i ka ofruar ish-bashkëshortit mundësinë për të kaluar pushimet me fëmijët dhe të, njësoj si dikur.

Pjesën më të madh të kësaj vere, Angelina do e shpenzojë duke filmuar ‘Those Who Wish Me Dead’ dhe kjo është një mundësi e artë për Brad Pitt që t’i bashkohet familjes në pushimet e verës.

Pas këtyre javëve bashkë, pritet që gjërat të rregullohen të paktën deri në atë fazë sa të ketë mirëkuptim mes Jolie dhe Pitt.