Anxhelina tregon fundshpinën, paraqitje tepër seksi

249

Këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj ka bërë një paraqitje tepër seksi  në Instagram.

Ajo është paraqitur me një fustan luksoz në një dalje të saj derisa reklamon fundshpinën e saj.

Anxhelina, e cila më shumë vepron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe shumë pak në Shqipëri, për momentin është duke qëndruar me familjen e saj në Tiranë.

E në daljet e saj ajo nuk mungon që të provokojë dhe të tregojë format e saj seksi.