Profesori demaskon Thaçin e Ramën, i publikon Foton e rëndë: Eh, Hash e Ramë…

288

Profesori universitar Ymer Halimi ka publikuar në faqen e tij në facebook një foto ku shihen Presidenti aktual i Kosovës, Hashim Thaçi, kryeministri serb Aleksandër Vuçiç dhe kancelarja gjermane Angela Merkel.

Sipas Botasot, në këtë foto shihet se si Thaçi e Vuçiç mbajnë një hartë në dorë duke ia treguar Merkelit, ndërkohë që Rama tregon interes për hartën e shpalosur nga Vuçiç dhe shpjeguar prej Thaçit, me interes të Ramës.

Ndërkohë profesori Ymeri pyet përmes këtij postimi, thotë: Mund te thoni se kjo eshte montazh! Eh, Hash e Ramë… 

Image