Dhuna e policisë/ Reagon Kryemadhi: Asnjë hap pas! Qëndresa e shqiptarëve nuk mposhtet

305

Dhuna e policisë ndaj protestuesve dhe reprezalja që po ndërmarrin forcat speciale në rrugën “Xhorxh Bush” dhe rrugën e Elbasanit nuk e frikëson opozitën.

Kështu shprehet kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi përmes një reagimi në Facebook.

Sipas saj, dhuna nuk e mposht dot qëndresën e qytetarëve shqiptarë.

“Dhuna sado e madhe të jetë nuk e mposht dot qëndresën e shqiptarëve. Asnjë hap pas!”, shkruan Kryemadhi.

Image