Seksi dhe linja perfekte! Kylie Jenner bën daljen e parë publike pas lindjes

425

Me siguri të gjithë menduat se pas lindjes Kyli Jenner do t’i humbte format e saj seksi, por ja që gaboheni. Pas daljes së saj të parë publike ajo i ka habitur të gjithë më linjat e saj fantastike.

Kylie ka sjellë në jetë një vajzë të cilën e pagëzoi me emrin Stormi, ndërsa fotografia e saj u bë më e pëlqyera në Instagram.

DailyMail ka publikuar fotografitë e para të Kylie Jenner pas lindjes, ajo ka befasuar të gjithë me linjat.

491AEFCB00000578-5378419-image-a-74_1518367466309.jpg491AEFBF00000578-5378419-image-a-72_1518367466309.jpg491AEFD500000578-5378419-image-a-75_1518367466310.jpg491AEFB700000578-5378419-Not_in_maternity_wear_The_Lip_Kit_founder_wore_a_black_shirt_and-m-85_1518368029987.jpg