Gigi Hadid, shfaqet seksi

204
Në disa prej fotove që Hadid ka postuar në llogarinë e saj në Instagram, ajo dukej mjaftë seksi dhe tejet atraktive.
Modelja e njohur, Gigi Hadid ka pozuar për ballinës e revistës franceze “Vogue French”, shkruan Vogue.
Ajo ka thënë se “më kanë thënë se për tu bërë supermodele atëherë duhet të dalësh në ballinën e revistës ‘Vogue’ pesë herë”.
Në fakt, kjo është hera e gjashtë për modelen që pozon për këtë revistë prestigjioze dhe këtë herë vjen më e nxehtë se kurrë.