Craig e do Belluccin përsëri përkrah tij në filmin e ri me Bondin

29
Ata u shfaqën së bashku në serinë numër 24 të të famshmit James Bond, ‘Spectre’, në vitin 2015.
Dhe Daniel Craig, që do të interpretojë sërish rolin e spiunit më të famshëm në histori, ka kërkuar ta ketë serish aktoren e njohur amerikane për serinë e ardhshme të sagës së famshme, që pritet të dalë në nëntor të vitit 2019.
Monica, e cila shpërfaqi një performancë të shkëlqyer si vejusha Lucia Sciarra, mbahet mend si më e vjetra Bond Girl, teksa e interpretoi këtë rol në moshën 53-vjeçare.