Çfarë dhurate i bëri çifti presidencial Besit dhe Xhensilës? Kryemadhi zbulon sekretin

237
Dasma e Besit me Xhensila Myrtezajn u përfol shumë në media për shkak edhe të të ftuarve. Një nga të ftuarit ishte dhe kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi me bashkëshortin e saj, presidentin e Republikës Ilir Meta. Ajo i ka dhënë fund dilemave të kureshtarëve se çfarë dhuratë mund t’i ketë bërë çifti presidencial Xhensilës dhe Besit.
E pyetur nga emisioni ‘Thumb’ në 20-vjetarin e ‘Opinion’ Monika Kryemadhi tha se ende nuk i kanë cuar dhuratë për dasmë, pasi kanë menduar t’ia çojnë ne rastin hyrjes në shtëpinë e re.
“Nuk i kemi çuar dhuratë dhe kemi menduar që një ditë t’i çojmë diçka të re për shtëpinë, meqë kanë hyrë në shtëpi të re…”- tha Kryemadhi.