Brad Pitt, takim sekret me modelen australiane

348
Aktori i njohur Brad Pitt besohet se ka dalë në një takim sekret dhe intim me modelen australiane, Elle Macpherson.

“Ata dukeshin shumë rehat në krahët e njëri-tjetrit, si një cift në një takim intim. Ai qeshte me gjithcka ajo thoshte dhe dukeshin shumë të afërt,” – thotë një burim për New Idea.

53-vjeçarja ka vetëm disa kohë që është ndarë nga bilioneri Jeffrey Soffer ndërsa Brad Pitt, që prej shtatorit është beqar.

Të dy po shijojnë jetën dhe duket se një romancë e re në botën e Hollywood-it po fillon. Nuk është e sigurtë nëse një gjë e tillë është e vërtetë pasi kohët e fundit është përfolur shpesh për takimet e Brad Pitt me emra të njohur të ekranit.