Bora Zemani dhe Vin Veli i japin fund bashkëjetesës…

1882
Tashmë nuk ka më dyshime, Bora Zemani dhe Vin Veli janë ndarë. Lajmi konfirmohet nga të afërm të çiftit të njohur, të cilët thonë se çifti ka marrë vendimin për t’i dhënë fund marrëdhënies së tyre disavjeçare, nga e cila kanë edhe një djalë.
Lajmi konfirmohet për “revistawho.com” nga të afërm të çiftit të njohur. Zërat për ndarjen e tyre kanë kohë që qarkullojnë, por të dy e mohuan disa javë më parë këtë thashethem, që mesa duket paska qenë i vërtetë.
Tashmë të dy ish-partnerët nuk e ndjekin më njeri-tjetrin në rrjetet sociale dhe ky është një tjetër fakt që pohon lajmin e ndarjes, ndërkohë mësohet se ata i kanë dhënë fund edhe bashkëjetesës.
Rezultate imazhesh për bora zamani
Rezultate imazhesh për bora zamani
Rezultate imazhesh për bora zamani me burrin