U përplas mbrëmë nga makina, vdes 49 vjeçarja

326

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e kaluar në Durrës ku një kalimtare teksa po kalonte rrugën tek vendi i “Varrezat e Vjetra” është përplasur nga një makinë dhe mbeti e plagosur rendë!

49-vjeçarja u shoqërua me urgjencë drejt spitalit, por fatkeqësisht nuk ka mundur që tu shpëtojë plagëve të marra, duke humbur jetën.

Policia ka shoqëruar në komisariat shoferin e makinës ku po punojnë për shkaqet e ngjarjes.