Tiranë, vdes në mënyrë të papritur kryekomisari i njohur

202
Ndahet nga jeta në mënyrë të papritur oficeri i policisë, kryekomisari Nikoll Vatnikaj. Burime bëjnë me dije se ai është shuar pas një ataku kardiak.
Vatnikaj lë pas një karrierë të gjatë mbi 30-vjeçare në polici, ku ka mbajtur edhe poste të larta drejtuese. Ai ka drejtuar komisariatin nr. 1 dhe 2 në Tiranë për disa kohë.