Tiranë, një 40-vjeçar gjendet i pajetë në banesën e tij

115
Një i ri është gjetur i pajetë në banesën e tij në kryeqytet. Kanë qenë të afërmit e të riut, ata që kanë trupin e tij të pajetë, dhe kanë njoftuar policinë. 40-vjeçari Dritan Kano dyshohet se kishte disa ditë që kishte ndërruar jetë. Trupi i 40-vjeçarit do t’i nënshtrohet ekspertizës mjeko-ligjore për të hetuar shkaqet e vdekjes së tij.