Tiranë, Grabitet kasa e një qendre taksish tek “Komuna e Parisit”

165
Kasa e një qendre taksish ka rënë pre e grabitjes. Ngjarja ka ndodhur gjatë natës në zonën e Komunës së Parisit.
Sipas policisë persona ende të pa identifikuar kanë hyrë në zyrat e qendrës së taksive dhe kanë vjedhur kasën. Më pas autorët janë larguar në drejtim të paditur.
Ende nuk dihet shumë e cila është grabitur, ndërsa policia është vënë në kërkim të autorëve.