Sherr mes dy familjesh, një person goditet me sëpatë për shkak prone

87
Dy familje në Kaçanik janë përleshur në mes vete për shkak të një prone. Të përfshirë ishin katër përsona, ku njëri prej tyre ka marrë lëndime trupore nga një mjet i fortë (sëpatë). Viktima është dërguar për tretman mjekësor. Kurse, i dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit dërgohet në mbajtje.