Sarandë, dhunohet e grabitet një 16-vjeçare, ishte vetëm në shtëpi

133
Një 16-vjeçare është dhunuar dhe grabitur nga py persona në fshatin Berdenesh, në Sarandë.
Personat kanë hyrë me dhunë në banesën e të miturës me inicialet M.K, e cila në ato momente ndodhej e vetme në shtëpi. Pasi kanë ushruar dhunë mbi 16-vjeçaren ata i kanë grabitur edhe një varse dhe një byzylyk floriri që ndodhej në banesë.
Policia e Sarandës po bën hetimet e nevojshme për kapjen e dy dhunuesve.