Ngjarje e rëndë në Tiranë, 34- vjeçari vret kunatën

132

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmë rreth orës 23:40 në Paskuqan. Eredet Çapoku ka goditur për vdekje me mjet të fort (shkop druri) kunatën e tij Enkeleda Çapoku, 30 vjeçe.

Policia ka shkuar mënjëherë në vendngjarje, dhe ka shpallur në kërkim policor 34 vjeçarin i cili pas ngjarjes është larguar.

Akoma nuk dihen motivet që kanë çuar 34 vjeçarin drejt kryerjes së krimit.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe kapjen e autorit.