Korçë/ Gjendet i vdekur një 55 vjeçar

221

Një 55-vjeçar është gjendur i vdekur në qytetin e Korçës. Sipas burimeve të policisë bëhët me dije se viktima është një mashkull dhe është gjetur në lagjen Nr. 7 të qytetit, përballë Pallatit të Kulturës.
Nga kryerja e veprimeve të para hetimore në trupin e viktimës, nuk janë konstatuar shenja dhune dhe dyshohet se vdekja e tij mund të ketë pasur shkaqe natyrale.
Grupi hetimor, po punon për identifikimin e personit, si edhe zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.