E rëndë në Tiranë/ 39-vjeçari i jep fund jetës në banesë, vetëvaret me litar

327
Një ngjarje e rëndë është regjistruar dje në kryeqytet, ku një 39-vjeçar është gjetur i varur nga banesë.
Ngjarja ndodhi në rrugën “Ali Begeja”, mes “Rrugës së Dibrës” dhe “Pazarit të Ri”. Kanë qenë vet familjarët e viktimës, shtetasit me inicialet E.T., që e kanë gjetur të pajetë.
Deri më tani nuk dihen detajet rreth shkaqeve të ngjarjes, ndërsa policia po heton.
NJOFTIMI I POLICISË
Më datë 11.05.2018, në rrugën ‘Ali Begeja’, në banesë, është vetëvarur shtetasi E.T., 39 vjeç. Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për vlerësim.