Arrestohet polici i Kakavijës, ja emri

Arrestohet një punonjës policie i komisariatit të Kakavijës. Në njofitimin për shtyp të strukturave te Ministrisë së Brendshme behët e ditur se

Sherbimi për Çeshtjete e Brednshme dhe Aankesat arrestoi punonjësin e Policisë Kufitare të Kakavijes, Ilir Osmani. Sipas njoftimit 48-vjeçari u arrestua në flagrancë për "Drejtim mjeti në gjendje të dehur".