Aksident në Vlorë, makina del jashtë rrugës

523
Një aksident ka ndodhur disa minuta më parë në aksin rrugor Vlorë –Zvërnec ku ka mbteru i plagosur një person.
Një makinë, nën drejtimin e 23 vjeçarit me inicialet F.A ka humbur kontrollin duke dalë nga rruga. Për pasojë e plagosur nga mbetur pasagjerja, shtetësja me inicialet S.Q. Fatmirësisht e dëmtuara ndodhet nën kujdesin mjekësor dhe jashtë rrezikut për jetën.
Grupi hetimor po vijon punën për përcaktimin dhe zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.