Aksident i rëndë në Vaqarr, 6 të plagosur

172
Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak minutash në Vaqarr të Tiranës ku dy automjete, njëri prej tyre furgon pasagjerësh, janë përplasur njëri me tjetrin, kokë më kokë dhe për pasojë janë plagosur të dy drejtuesit si dhe 4 pasagjerë të tjerë. Tre pasagjerët që ndodheshin tek ish-mjeti tip “Opel”, paraqiten më rëndë sidomos personi që ishte në sedijen e pasme të automjetit.