Vasili: Mediat paskan stomak të fortë

174

Nën/Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili ka reaguar pas deklaratave të fundit të kryeministrit Rama ku ka ofenduar mediat duke thënë se dhe pas ofendimeve të tij ata vazhdojnë dhe e transmetojnë atë live.

Sipas Vasilit mediat kanë stomak të madh që vijojnë transmetimin e kryeministrit, madje dhe me siglen e ERTV.

POSTIMI I PLOTË

Stomak të fortë!!

Sot Edi Rama i quajti mediat lehaqenë!!

Dje Edi Rama i quajti mediat qenefe (hale’).

Këta vazhdojnë e trasmetojnë Edi Ramën live edhe me siglën ERTV.

Si duket presin me qejf përsëri poshtërimin e rëdhës, përsëri live dhe përsëri nga ERTV.

Vërtetë Stomak të fortë paskan!!