Tjetër lëkundje tërmeti në vend, ja sa ishte magnituda

208

Një tjetër lëkundjë e fortë tërmeti është ndjerë në vend, vetëm pak minuta më parë.

Sipas të dhënave të fundit që raportohen, lëkundja ka qenë me magnitudë 3.9 dhe me epiqendër në detin Adriatik.

Ashtu siç ndodh rëndom tashmë me pasgoditjet e tërmetit tragjik, lëkundja ka shkaktuar panik tek banorët.

Image