Sekuestrohen 135 kg kokainë në Greqi, euro dhe një apartament luksoz

372
Policia greke në një operacion antidrogë ka sekuestruar sot 135 kg kokainë, ndërkohë një person ka rënë në pranga.
Aksioni policor u zhvillua në Atikë, ndërkophë nuk jepen shumë detaje.
Ndërkohë, shtetasit të huaj iu sekuestruan edhe 12 000 euro si dhe një apartament luksoz.