Gjirokastër – Gjendet i vdekur në rrethana misterioze 27-vjeçari

97
Një 27-vjeçar nga Gjirokastra është gjetur i vdekur në rrethana misterioze në një fshat të thellë mes Tepelenës e Gjirokastrës. I riu është identifikuar si F. Kanushi, por ende nuk dihen të dhëna të tjera,  pranë policisë së Gjirokastrës bëjnë me dije se paraprakisht dyshohet për një vetëvrasje, por vetëm hetimet më të detajuara do çojnë në zbardhjen e shkaqeve të vdekjes së tij.

Hetuesit ndodhen në vendngjarje dhe nga momenti në moment pritet të japin më shumë detaje rreth kësaj ngjarje.