Bebe Rexha arrin në Shqipëri: Ndalesa e parë Bubqi, mes bashkëfshatarëve edhe …

301

Këngëtarja e njohur Bebe Rexha sapo ka prekur tokën shqiptare menjëherë është ndalur në Bubq, në ndihmë të banorëve të prekur nga tërmeti tragjik i 26 Nëntorit.

Mes banorëve që mezi po e presnin Beben, është edhe aktori i humorit Bes Kallaku dhe këngëtarja Xhensila Myrtezaj. Ata i kanë uruar asaj mirëseardhjen dhe e kanë përgëzuar për kauzën dhe solidarititetin që ajo po tregon për popullin e saj në këtë moment të vështirë.

 

Screenshot_16.jpg

Screenshot_15.jpg