Ballina Etiketimet Vrasje

Etiketim: vrasje

Hyqmet Zane: Jeta e njeriut në Shqipëri në dorë të vrasësve

Policia, shoqatat “mbrojtëse” dhe specialistët papërgjegjshmëri Nga Hyqmet Zane  Dita ditës po dëgjojmë dhe po shohim ngjarje të rënda që kanë si emërues të përbashkët vrasjen...

Vrasja makabre që tronditi Durrësin, autori jep dëshminë në polici

Ngjarja e rëndë e ndodhur ditën e sotme në qytetin e Durrësit ka prekur opinionin publik duke u bëre krimi i dytë në familje...

Arrestohet 25-vjeçari pranë Shtëpisë së Bardhë, donte të vriste Donald Trump

Roger Hedgett është arrestuar para Shtëpisë së Bardhë në Uashington pasi ai i tha një anëtari të shërbimit sekret se kishte ardhur për ta...

Akuzoheshin për vrasje dhe trafikim të lëndëve narkotike, arrestohen dy shqiptarë...

Pas shumë përpjekjesh, policia italiane ka arritur të arrestojë dy persona që kanë qenë të dyshuar për vrasje dhe trafikim të lëndëve narkotike. Dy...

Arrestohet 26-vjeçari shqiptar që vrau familjen e tij, sherr për trashëgiminë...

Një shtetas shqiptar vrau gjashtë familjarët e tij me armë zjarri këtë të premte në Rot am See të Gjermanisë. 26-vjeçari i identifikuar si Adrian...

Dorëzohet në polici i dyshuari për vrasjen e 28-vjeçarit në Astir

Pak ditë më parë Tirana u trondit nga një ngjarje e rëndë ku një 28-vjeçar u vra në Astir. Policia ka njoftuar se personi që...

Vrasjet e bujshme që tronditën Lushjen

Vrasjet e rënda që tronditën Lushnjen nisën në tetor të vitit 2017 kur në mes të qytetit u ekzekutuan Jurgen Hoxha dhe Zamir Latifi,...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS