Ballina Etiketimet Video

Etiketim: video

Rama ‘lë nam’, mashtron me videon skandaloze ku kërcënoi shqiptarët se...

Kryeministri Edi Rama publikoi sot në Facebook një video ku sipas tij policia spanjolle kishte reaguar ashpër ndaj qytetarëve që kishin thyer masën e...

Videoja që po çmend rrjetin, Këngëtarja e njohur Nicki Minaj në...

Reperja me famë botërore, Nicki Minaj, mund të jetë duke pritur një fëmijë me bashkëshortin, Kenneth Petty. Shkak për këto lajme është bërë një video...

Presidenti Ilir Meta video për mbrojtjen e Republikës dhe interest e...

Ky është atdheu i të gjithë shqiptarëve. Është mirë të mos e provojë askush kokfortësinë time, për të mbrojtur interest e Atdheut. Ja video e plotë:

Nga kush dhe nga se ka frikë Edi Rama? Kryeministri vizitë...

Nga kush dhe nga çfarë ka frikë Edi Rama? Kjo është pyetja që ngre një qytetar teksa ka dërguar në adresën e Facbook të ish-Kryeministrit...

Kultivimi i kanabisit në Shqipëri, PD publikon pamjet: Edi Rama ka...

Televizioni italian Rai 3, publikoi një reportazh ku tregohej kultivikimi dhe rritja  e kanabisit në Shqipëri nga viti në vit. Pas këtij reportazhi, Partia...

Videoja e Kryebashkiakut duke pirë kokaninë , flet Artan Hoxha te...

Ditën e djeshme, gazetari Artan Hoxha bëri publike një video ku kryebashkiaku i Bulqizës, Lefter Alla duket duke pirë kokainë. Hoxha ka dalë nga prokuroria...
- Advertisement -
LSI
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS