Ballina Etiketimet Tritan shehu

Etiketim: Tritan shehu

Ish-ministri i Shëndetësisë: Çfarë fshihet mbas bllokimit antiligjor e anti strategjik...

Ish-ministri i Shëndetësisë, Tritan Shehu, shkruan në rrjetet sociale se, Shqipëria duhet të përgatitet për të dalë nga kriza e pandemisë, duke bërë sa...

Shehu: Në Shqipëri nuk po ndiqen kontaktet nga personat e infektuar....

Ish-ministri i Shëndetësisë, Tritan Shehu ngriti shqetësimin se në Shqipëri nuk po ndiqen kontaktet nga personat e infektuar. Gjatë një lidhje me skype për RTV...

Prof.Dr.Tritan.Shehu: Arritem ta “çlirojmë” Ramën nga paniku prej kthimit të shqiptarëve!?

Nga Prof.Dr.Tritan.Shehu Duket se Rama, se paku teorikisht, me ne fund pranoi kerkesen tone te qarte, njerezore e patriotike, detyrimin kushtetues te levize mekanizmat per...

Shehu: Shërimi i dy pacientëve me COVID-19 lajm i bukur, por...

Ish-ministri i Shendetësisë, Tritan Shehu e ka cilësuar si një lajm të gëzueshëm, shërimin e dy pacientëve të parë me koronavirus, por ka kërkuar...

‘Mbështetja nga Turqia’,Shehu paralajmëron Ramën për një ‘gabim tragjik’

Ish-ministri i Shëndetësisë, Tritan Shehu, ka kritikuar Kryeministrin për faktin që e ka kufizuar mbështetjen që pret vendi në këtë periudhë epidemie, së cilës...

Koronavirusi në Shqipëri/ Shehu: Personat e infektuar nuk janë rasti zero

Ish-ministri i Shëndetësisë Tritan Shehu ka folur për situatën e krijuar në Shqipëri pas identifikimit të dy personave me koronavirus, ndërsa theksoi se masat...

Tritan Shehu: Shkelja e detyrimit Kushtetues për “Shëndet”, tjetër motiv për...

Ish-deputeti i partisë demokratike Tritan Shehu, ka dalë në mbështetje të Presidentit Ilir Meta, duke konfirmuar pjesëmarrjen në tubimin e 2 marsit. Në një postim...

Tritan Shehu: Rama e frenoi zhvillimin e shëndetësisë shqiptare

Nga Tritan Shehu Ramës dikush duhet t’i shpjegojë se shëndetësia shqiptare nuk ka qenë “film horror” si ai e paraqiti sot, dhe as ai nuk...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS