Ballina Etiketimet Taulant Dedja

Etiketim: Taulant Dedja

“Poshtë tradhëtarët”, Taulant Dedja: U mblodhën 82 horra me maska dhe...

Pas 12 orësh diskutim, deputetët e Kuvendit të Kosovës kanë rrëzuar qeverinë e Albin Kurtit në një mocion të ngritur nga partneri i tij...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS