Ballina Etiketimet Shqiptaret

Etiketim: shqiptaret

Kreu i Antimafias Italiane: Shqipëria, vendi kryesor për menaxhimin e trafikimit...

Shqiptarët vijojnë të zënë një vend të rëndësishëm në menaxhimin e trafikut të kokainës në Itali. Kreu i Antimafias Italiane, Federico Calfiero De Raho, deklaron...

Presidenti Ilir Meta: Nga 2 marsi, Shqipëria fillon dhe bëhet kuq...

Organizata mafioze po rrëmben Gjykatën Kushtetuese Presidenti Meta: Përshëndetje! Në ditët në vijim mund të vendosim nj[ ekran edhe më të madh dhe shumë shpejt...

61 përqind e bizneseve thonë se u kanë ikur punonjësit, Shehi:...

Largimi i shqiptarëve është diskutuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Opinion”. Ish-deputeti Dashamir Shehi ka disa faktorë që ndikojnë në këtë largim. “Nuk është normal, është...

Presidenti Meta flet për Koferencën e Donatorëve: Fondet janë për popullin...

Presidenti Ilir Meta e konsideroi një sukses për Shqipërinë konferencën e donatorëve. Meta theksoi se mbështet çdo punë të mirë që bën dhe se tani...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS