Ballina Etiketimet Shqiperi

Etiketim: shqiperi

Flet Prof. Lush Susaj: Shqipëria ndodhet nën krizën e korrupsionit politik...

Kriza aktuale nuk zgjidhet me borde marifetesh e as me marifete shokësh -Krizën aktuale nuk mund ta zgjidhin 3000 lek shtesë për familjet në nevojë,...

‘Shpërthen’ Frank Shkreli: Zonja Kim, prej sot nuk je më ambasadorja...

Kombi shqiptar ka nevojë për pajtim, jo për provokime përçarëse! Nga Frank Shkreli* Ish-Drejtor i VOA-s për Euro-Azinë Po të drejtohem me “Zonja Kim”, pasi prej sot,...

30 vjet nga rivendosja e marrëdhënieve me SHBA, Kryemadhi: Aleanca jonë...

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka reaguar përmes një postimi në facebook në kuadër të 30 vjetorit të rivendosjes së marrëdhënieve diplomatike mes SHBA...

Ponari realizon ëndrrën shqiptare të basketbollit, firmoset marrëveshja historike ndërmjet Shqipërisë...

Ëndrra e të gjithë komunitetit mbarëshqiptar të basketbollit në dy trevat shqipfolëse u bë realitet, me firmosjen e marrëvëshjes historike të Ligës Unike ndërmjet...

Covid-19/ Dita e tretë pa asnjë viktimë në Shqipëri

Shqipëria mbushi sot 72 orë pa asnjë vdekje prej koronavirusit, ndërsa rastet e të prekurve janë më të pakta.Vdekja e fundit i përket datës...

Dyshohej se ishin prekur nga koronavirusi, dalin rezultatet e analizave të...

Rezultatet e analizave të stafit mjekësor në pavionin e Ortopedisë në Spitalin e Lezhës, i cili dyshohej se ishte prekur COVID-19, pasi një paciente...

Lajm i mirë/ Shërohen 14 persona nga koronavirusi në Shqipëri

Plot 14 persona raportohen të shëruar ditën e sotme. Lajmin e ka bërë me dije kryeministri Rama, i cili me sa duket ka marrë në dorë...

FOTOLAJM/ Shqipëria në karantinë

Javën e ardhshme Shqipëria do të mbyllet nga ora 13:00 deri në orën 05:00 të mëngjesit. Ushtria dhe policia do të jenë në rrugë dhe...

Lajmi mirë/ Shërohen 2 pacientët e infektuar me koronavirus në Shqipëri

Më në fund vjen një lajm i mirë sa i përket koronavirusit në Shqipëri. Dy pacientë janë shëruar. Bëhet fjalë për babain e pacientit zero, Viktor...

Pacientët e dyshuar me koronavirus në Shqipëri, ja kujdesi që duhet...

Instituti i Shëndetit Publik publikoi disa këshilla për masat që duhet të merren për vetëkarantinën e personave në karantinë për Covid 19. ISHP, për këto...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS