Ballina Etiketimet Shi

Etiketim: shi

Rikthehen reshjet e shiut, ja parashikimi i motit për sot

Dita e nesërme do të shoqërohet me mot të paqëndrueshëm, kryesisht në orët e para të ditës, ku priten reshje shiu deri dhe shtrëngata...

Fundjava u mbyll me diell e temperatura të ngrohta, ja si...

Kjo javë do të fillojë me mot të kthjellët, por mesi i javës do të sjellë ulje temperaturash e reshje në shiu në vend. Sipas...

Stuhia shkatërrimtare godet Brazilin, 30 të vdekur dhe 17 të zhdukur

Ditën e djeshme, Brazili është goditur nga një stuhi shkatërrimtare qe mori jetën e 30 personave dhe 17 të tjerë raportohen të jenë zhdukur. Rreth...

Ja momenti kur dallga 10 metër godet restorantin plot me njerëz

Një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur në Britani ditën e sotme. Moti i keq me erë me shpejtësi deri në 80 kilometër në...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS