Ballina Etiketimet Sander lleshaj

Etiketim: sander lleshaj

Paralajmëron Lleshaj: Jemi në fillimin e masave të ashpra, policia do...

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj u bëri thirrje qytetarëve që të hënën dhe javën në vazhdim të dalin nga shtëpia vetëm për nevoja jetike,...

Lleshaj: Aty ku ka vakum, shtrihen influencat. Opozita…

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj teksa i ka kthyer një përgjigje analistit Fatos Lubonja për faktin se mazhoranca ka kapur thuajse të gjitha pushtetet,...

Blushi-LLeshajt: Asnjë sekondë për të humbur me “Gjeneralin” nën poture

Zëdhënësi i Presidencës, Tedi Blushi ka reaguar ndaj deklaratave të ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshaj. Në një postim në Facebook, Blushi i kërkon ministrit ish-gjeneral...

Përdorimi i gazit lotsjellës, Martin Henze: Rama dhe Lleshaj të çohen...

Media në Kosovë raportojnë se qeveria “Rama” ka marrë gaz lotsjellës hua nga Policia e Kosovës për të shtypur protestat e opozitës gjatë vitit...

Ministri Lleshaj: Anti KÇK-ja është proces administrativ, jo penal

Mbrëmjen e sotme, ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka qenë i ftuar në emisionin “Open” në Top Channel ku për herë të parë sqarojë...

Hoxha ministrit Lleshaj: OFL më duket si një film aksion

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj është i ftuar në Open përballë gazetarëve për të folur në lidhje me ngjarjet e fundit që kanë ndodhur...

Ja cili është neni që detyron BKH-në të jetë në varësi...

Reforma në Drejtësi nuk ka sjellë asgjë akoma. SPAK po merret me çështje që kanë mbetur nga Prokuroria e Krimeve të Rënda, ndërsa sytë...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS