Ballina Etiketimet Prof Anastas Angjeli

Etiketim: Prof Anastas Angjeli

Akademik, Anastas Angjeli: G-20, një front i bashkuar kundër Covid-19, këtij...

Nga Akademik, Anastas Angjeli Dje u zhvillua  takimi i 20-të vendeve të zhvilluara të globit(G-20) me pjesë marrjen edhe të organizatave ndërkombëtare, Organizata Botërore e...

Akademik, Anastas Angjeli: Çfarë do të ndodhë nesër me ekonominë...

Nga Akademik, Anastas Angjeli Nesër, kur të zgjohemi (nuk e di kur do të jetë kjo nesër) dhe të gjithë burimet e informacionit, agjensitë e...

Prof Anastas Angjeli: Bashkëpunimi si mjet për të përballur krizën

(G-7,COVID-19,Rreziku i krizës ekonomike globale dhe Shqipëria) Nga Akademik.Prof Anastas Angjeli Ditët e fundit po përjetojmë momentet ndër më të vështirat dhe më tragjiket të egzistencës...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS