Ballina Etiketimet Presidenti

Etiketim: presidenti

Pjesëmarrje e jashtëzakonshme në tubimin e Presidentit, shqiptarët me flamuj në...

Ka nisur Manifestimi i thirrur nga Presidenti Ilir Meta, ku mijëra persona, me flamuj e mimoza në duar, i janë bashkuar thirrjes së Kreut...

Mustafaj: Qëndrimet e Presidentit për të mbrojtur Gjykatën Kushtetutese janë jetike

Analisti Besnik Mustafaj mendon se maxhoranca po kërkon të pushtojë Gjykatën Kushtetuese dhe se në përpjekjet për ta mbrojtur janë jetike. Gjatë fjalës së tij...

Nesho në mbrojtje të Kushtetutës, reagon Presidenti Meta: Mirënjohje ambasadorit për...

Ish-ambasadori i Shqipërisë në OKB, Agim Nesho, ditën e sotme ka bërë thirrje në mbrojtje të Kushtetutës. Nesho ka shkruar i shqetësuar për grushtin e...

14-vjetori i vdekjes/ Presidenti Meta takon familjen e Ibrahim Rugovës

Presidenti i vendit Ilir Meta ka takuar familjen e ish-Presidentit të Kosovës, pasi kreu homazhet në varrin e Ibrahim Rugovës. Meta ka postuar një status...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS