Ballina Etiketimet Petrit Vargu

Etiketim: Petrit Vargu

Ku do i shpërndani 30 miliard lekë znj.Ministre ?!

Nga Petrit Vargu E nderuara Ogerta! Dje more 25 milion dollare nga taksat tona per te mbrojtur jeten tone .Dje e degjuam ne ,pasi ju...

Dr.Petrit Vargu: Kush e ka gënjyer kryeministrin për Zvicrën?

Nga Dr.Petrit Vargu I nderuar kryeminister! Sa here te shoh me lindin pyetje te reja. Meqenese jeni shume transparent doja t’ju pyesja: 1)Si shpjegohet qe pacientet jane...

Znj.Manastirliu! Të anulohet kontrata e Check-up, ndryshe një ditë do të...

Mjeku i shquar ,Petrit Vargu përmes një mesazhi në rrjete sociale i drejtohet ministres së Shëndetësisë ,Ogerta Manastirliu në lidhje me  ndërprerjen e  kontratave...

‘Pse s’i tregoni popullit të vërtetën’, mjeku Petrit Vargu i dërgon...

Mjeku Petrit Vargu i dërgon një letër të hapur kryeministrit Edi Rama, ku e pyet për 15 çështje që sipas tij, janë thelbësore në...

Mjeku Vargu: Duhet të ishin marrë masa më herët. Të testohen...

Në një lidhje të drejtpërdrejtë me “News 24”, mjeku Petrit Vargu foli për situatën nga koronavirusi dhe deklaroi se për atë që po ndodh, duhet të...

Urgjenca e mjekut Vargu: Të bllokohet vendi nga ushtria, popullit t’i...

Përmes një statusi në rrjetet sociale mjeku Petrit Vargu shpehet se duhet të merren masa të menjëhershme në izolimin e vendit nga ushtria, në...

Mjeku i urgjencës në QSUT i “përvishet” qeverisë: Koronavirusi t’i ul...

Mjeku i Urgjencës së QSUT Petrit Vargu i ‘përvishet’ qeverisë pas konfirmimit të rasteve të para të koronavirusitn në Shqipëri. “Të thamë blloko hyrje-daljet me...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS