Ballina Etiketimet Partizani

Etiketim: partizani

Partizani nis rrugëtimin në Europë, dalin titullarët e Champions League për...

Nis sonte përvoja europiane e Partizanit në Champions League. Të kuqtë do të sfidojnë Bate Borisov, në turin e parë kualifikues, në sfidën që...

Partizani gati për natën europiane, si paraqitet situata në kampin e...

Ditën e nesërme në orën 20:45 në stadiumin “Air Albania”, Partizani luan sfidën më të shtrenjtë sa u përket financave dhe një nga më...

Ëngjëll Musai për SYRI TV: Partizani nuk e prek Europën, e...

Drejtor i gazetës “Telegraf”, Ëngjëll Musai ka komentuar situatën në Kategorinë Superiore. Gjatë një interviste për gazetaren Enkeleida Zeko në SYRI TV, Musai theksoi që...

Partizani pëson humbjen e radhës në “Loro Boriçi” me rezultatin 1-0...

Ndryshimi në pankinë nuk solli aspak efekt te Kukësi, që në dy ndeshje me Orges Shehin në stol ka marrë vetëm një pikë dhe...

Tirana-Partizani/ Jashtë stadiumit tifozët me pankarta për marshimin e 2 marsit:...

Teksa në stadiumin “Air Albania” po zhvillohej ndeshja midis Tiranës dhe Partizanit, jashtë stadiumit u shfaqën disa pankarta në mbështetje të marshimit për mbrojtjen...

Tension në stadiumin “Air Albania”, Tirana-Partizani starton pjesa e dytë (VIDEO)

Ka startuar në orën 19:00, derbi i kryeqytetit mes Tiranës dhe Partizanit. Një përballje spektakolare që pritet të dhurojë spektakël, si në fushë dhe...

Tension para derbit, tifozët e Tiranës përplasen me policinë(VIDEO)

Tirana dhe Partizani do të përballen në orën 19:00 në dërbin e kryeqytetit. Një sfidë tepër e rëndësishme që pritet të prodhojë emocione të...

Ndezi një fishekzjarr që shkaktonte tym në derbi, gjykata e Tiranës...

Gjykata e Tiranës ka dënuar me 6 muaj burg një tifoz të ekipit të Tiranës. Ai u ndëshkua për mënyrën se si zgjodhi të...

Kupa e Shqipërisë, Tirana fiton me përmbysje

Partizani është duke kaluar një moment  shumë të dobët ku pas 2 humbjesh radhazi në kampionat është mundur me rezultatin 3-0 nga Besëlidhja e...

Skënderbeu fiton ndeshjen e çmendur kundër Partizanit

Përballja e sotme midis skuadrës së Skëndërbeut dhe Partizanit ka qenë mjaft intensive. ‘Ujqërit e dëborës kanë mposhtur ‘Demat e kuq’ me një rezultat 3-2...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS