Ballina Etiketimet Nderprerje

Etiketim: nderprerje

Kryeqyteti 3 ditë pa drita, ja zonat ku do ndërpritet energjia...

Për tri ditë, Tirana do të ketë kufizime në furnizimin me energji elektrike. Sipas OSHEE në vijim të punimeve për rikonstruksionin e kabinave, në datat...

Tirana pa drita dy ditët në vijim, ja zonat dhe oraret...

Disa zona në Tiranë do të kenë ndërprerje të energjisë elektrike, për disa orë, në dy ditët në vijim. Sipas OSHEE stakimi i energjisë vjen...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS