Ballina Etiketimet Martin Henze

Etiketim: Martin Henze

Intervistë/ Martin Henze: Sekreti i mbajtjes së Edi Ramës në pushtet...

 Intervistoi Blerina Llalla Martin Henze, këshilltari për çështjet ekonomike tek CDU-ja gjermane, në një intervistë për “Telegraf“ thekson se Shqipëria ndodhet në një situatë shumë...

Këshilltari i CDU-së gjermane Henze: Qeveria brutale e Ramës sulmon lirinë,...

Këshilltari i CDU-së gjermane, Martin Henze në një reagim në Twitter ka komentuar lajmin për gazin lotsjellës dhe dhunën që po ushtrohet ndaj protestuesve,...

Eksperti gjerman- Sorecës: Si do i shpjegoni fondet e humbura të...

Martin Henze, Këshilltar i CDU, parti qeverisëse në Gjermani i është drejtuar  ambasadorit të Bashkimit Europian në Tiranë, Lugji Soreca përmes një komenti në...

Përdorimi i tankeve në Shqipëri, grusht shteti nga autokrati Rama

Martin Henze, Këshilltar i CDU, parti qeverisëse në Gjermani i është drejtuar  ambasadorit të Bashkimit Europian në Tiranë, Lugji Soreca përmes një komenti në...

Eksperti gjerman: Katastrofë! Një punëtor karburanti do kujdeset për të sëmurët?

Martin Henze, eksperti gjeman i CDU-së, parti qeverisëse në Gjermani, ka reaguar lidhur me lajmin se mes 30 mjekëve që qeveria e Edi Ramës...

Eksperti gjerman- Sorecës: Korrupsioni i qeverisë Rama rritet ndjeshëm, pse nuk...

Martin Henze, Këshilltar i CDU, parti qeverisëse në Gjermani i është drejtuar  ambasadorit të Bashkimit Europian në Tiranë, Lugji Soreca përmes një komenti në...

Eksperti gjerman- Sorecës: Asnjë ligj për tu mbrojtur nga qeveria Rama.Pse...

Martin Henze, Këshilltar i CDU, parti qeverisëse në Gjermani i është drejtuar  ambasadorit të Bashkimit Europian në Tiranë, Lugji Soreca përmes një komenti në...

Henze: Brukseli e di se Edi Rama nuk është një partner...

Këshilltari i partisë së Angela Merkel CDU, Martin Henze ka mbështetur qëndrimin e Presidentit, Ilir Meta të shprehur në letrën për Komisionerin e Zgjerimit...

Eksperti gjerman, Henze: Katastrofa në drejtësi s’ka fund. Presidenti Meta ka...

Ekperti gjerman në partinë CDU, të kancelares Merkel, Martin Henze, ka dhënë një vlerësim për situatën politike në Shqipëri. Në një intervistë, ai është shprehur...

Kallëzimi penal ndaj ministres Gjonaj,Eksperti gjerman: Shqipëria zgjohet, Bravo!

Këshilltari ekonomik pranë CDU-së Martin Henze, ka reaguar në një postim në Twitter pas jehonës që mediat ndërkombëtare dhe "New Tork Times" i bëjnë...
- Advertisement -

MOST POPULAR

HOT NEWS