Ballina Etiketimet Kylie jenner

Etiketim: kylie jenner

Më e bukur se kurrë, ja si duket Kylie Jenner sot!

Kylie Jenner ka treguar asetet e saj seksi derisa është parë duke darkuar në restorantin e saj të favorizuar Matsuhisa Ajo ka treguar se është...

Kompania 161-vjeçare padit Kylie dhe Kendall Jenner për “vjedhje”

Kylie dhe Kendall Jenner janë paditur nga një kompani 161-vjeçare e të brendshmeve për shkelje të të drejtës së autorit. Sipas komanisë, dy motrat kanë...
- Advertisement -
LSI
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS