Më e bukur se kurrë, ja si duket Kylie Jenner sot!

237
Sigal

Kylie Jenner ka treguar asetet e saj seksi derisa është parë duke darkuar në restorantin e saj të favorizuar Matsuhisa

Ajo ka treguar se është shumë seksi kohëve të fundit dhe këtë e kemi parë edhe gjatë pushimeve të saj në Bahame.

Por, Kylie ka bërë edhe një paraqitje të nxehtë sonte kur është shfaqur për të darkuar në Los Angeles.

Bukuroshja 22 vjeçare kishte të veshur një veshje që ishte e ngjitur për trupin e saj e që tregonte se tashmë ajo mund të konsiderohet seks bombë.