Ballina Etiketimet Kushtetuta

Etiketim: kushtetuta

Qytetarët paralajmërojnë: Nëse bie Kushtetuta, vepron Kanuni

Në manifestimin e ditës së sotme, mes shumë mesazheve të qytetarëve, të shpalosura gjatë të thirrur nga presidenti i Republikës Ilir Meta, njëri prej...

Bujar Kapexhiu: Të gjithë të mbrojmë Kushtetutën

Në manifestim e thirrur nga Presidenti Ilir Meta mori fjalën dhe artisti Bujar Kapexhiu. “Jemi mbledhur këtu për mbrojtje të ligjit dhe kundër të...

Presidenti Meta publikon mesazhin e artistit Zef Deda: Kushtetuta është shpirti...

Presidenti i vendit, Ilir Meta i ka uruar mirëseardhjen artistit, Zef Deda mirëseardhjen për t’iu bashkuar manifestimit të 2 marsit në Bulvardin “Dëshmorët e...

Të gjithë në krahë të Kushtetutës! Ja pse intelektualët mbështesin Presidentin

Manifestimi ndërkombëtar i 2 marsit i thirrur nga Presidenti Meta po gjen gjithnjë e më shumë përkrahje jo vetëm nga qytetarët e shumtë por...

“President mos u tërhiq se dhe jetën e jap për ju”,...

Përplasjet mes Presidentit Ilir Meta e maxhorancës vijojnë, ndërsa Kreu i Shtetit ka ftuar shqiptarët të mblidhen më 2 mars për të mbrojtur Kushtetutën,...

VOA: Betimi i gjyqtarëve, PS po shkel Kushtetutën

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, publikoi sot dokumente të reja drejtuar SPAK-ut për të helluar hetimet mbi ato, që ai i quajti “veprimtaria kriminale...

Ledio Braho: “Procedimi policor” tërësisht antikushtetues

Av. Ledio Braho Kushtetuta në nenin 148 të saj e ka konceptuar organin e Prokurorisë si të vetmin organ përgjegjës për ushtrimin e ndjekjes penale,...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS