Presidenti Meta publikon mesazhin e artistit Zef Deda: Kushtetuta është shpirti i kombit

383
Sigal

Presidenti i vendit, Ilir Meta i ka uruar mirëseardhjen artistit, Zef Deda mirëseardhjen për t’iu bashkuar manifestimit të 2 marsit në Bulvardin “Dëshmorët e Kombit”.

“Mirësevjen artisti ynë i madh dhe i dashur për të gjithë shqiptarët, Zef Deda!
Shkodra tashmë është nisur drejt Tiranës!
Kush më shume se Shkodra e pësoi nga tirania dhe partia-shtet.
Së bashku më  mars për lirinë e shqiponjave kuqezi”,-shkruan Presidenti Meta.

 

Mirësevjen artisti ynë i madh dhe i dashur për të gjithë shqiptarët, Zef Deda!

Mirësevjen artisti ynë i madh dhe i dashur për të gjithë shqiptarët, Zef Deda! Shkodra tashmë është nisur drejt Tiranës!Kush më shume se Shkodra e pësoi nga tirania dhe partia-shtet.Së bashku më ✌ mars për lirinë e shqiponjave kuqezi! 🇦🇱#PërKushtetutën #PërRepublikën #PërShqipërinë #PërKombin

Gepostet von Ilir Meta am Samstag, 29. Februar 2020