Ballina Etiketimet Zef Deda

Etiketim: Zef Deda

Zef Deda përlotet dhe këndon në nderim të mjekëve: “Të rrimë...

Ashtu siç ka ditur të emocionojë përherë me aktrimin dhe humorin e tij, Zef Deda na ka dhuruar momente të gëzueshme. Optimist se situata e...

Presidenti Meta publikon mesazhin e artistit Zef Deda: Kushtetuta është shpirti...

Presidenti i vendit, Ilir Meta i ka uruar mirëseardhjen artistit, Zef Deda mirëseardhjen për t’iu bashkuar manifestimit të 2 marsit në Bulvardin “Dëshmorët e...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS